PREFABRICATION GOES CREATIVE


OBČIANSKA STAVBA - KREATIVITA VERZUS PREFABRIKÁCIA

1.  ROČNÍK CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE PRE ŠTUDENTOV ARCHITEKTÚRY

TERMÍN PREDNÁŠKY NA TUKE 11. 10. 2022

Srdečne vás pozývame na prezentáciu súťažného zadania Prefa goes creative 2022/2023. Sales manager a zároveň statik spoločnosti Peikko Slovakia, s.r.o. Ing. Dominik Dubecký, PhD. bude prezentovať 11. 10. 2022 o 15. 00 v učebni 313. Viac informácií u Ing. arch.  M. Javoríkovej.

TERMÍN PREDNÁŠKY NA KARCH SvF STU 26. 9. 2022

Pozývame vás na prezentáciu zadania súťaže Prefabrication goes creative 2022/2023. Spolu so zadaním sa dozviete informácie o najmodernejších spôsoboch prefabrikácie, ktorej použitie je podmienkou odovzdania korektného zadania. Zástupca spoločnosti Peikko Slovakia, Ing. Matej Hrubý bude prezentovať v čase od 14.00 - 15. 30 v Ateliéri na 22. poschodí STU. Prednáška bude prezenčnou formou. V prípade, že sa nemôžete zúčastniť osobne, v najbližších dňoch prezentáciu doplníme do časti Dokumenty.

Nový ročník celoslovenskej súťaže štartuje už v septembri

Po úspechu 0. ročníka našej súťaže sme sa rozhodli vyzvať na zapojenie sa do projektov aj študentov všetkých škôl architektúry z Bratislavy a Košíc. Za podpory katedier KARCH, FAD, TUKE a VŠVU vám prinášame novú tému, ktorou sú Občianske stavby. Kompletné informácie nájdete vždy aktuálne na tejto stránke. Prečítajte si podmienky a zapojte sa.

Víťazi 0. ročníka sú známi!

13. júna sme sa stretli s našimi partnermi, hosťami, no predovšetkým s porotcami a študentmi, ktorí zabojovali so svojimi projektami bytových domov v súťaži Prefa goes creative 2021/2022. A ako to dopadlo?

1. Matej Grman
2. Dominika Dzanová - plus cena ASB
3. Patrícia Hamalová
Cena SKGBC Matúš Todorov

Fotky nájdete tu
Porota zasadne už
6. mája!

Ďakujeme vám za množstvo odovzdaných prác. Už o niekoľko dní sa stretne odborná porota, aby posúdila práce a vyhodnotila všetky náležitosti a vybrala najlepšie práce, ktoré boli v úvodnom ročníku súťaže vypracované. Držíme palce a ďalšie informácie prinesieme krátko po zasadnutí poroty. 

Online prezentácia zadania súťaže 7. 10. 2021

Vážení študenti, prijmite pozvanie na online prezentáciu, na ktorej vám váš kolega Patrik Čačala a vedúci predaja v spoločnosti Peikko Slovakia s.r.o. Matej Hrubý predstavia zadanie súťaže, ktorej sa môžete zúčastniť počas celého semestra.

KEDY? 7. október 2021 o 17.00
KDE? online cez MS Teams https://bit.ly/3Adc7yGTÉMA ÚVODNÉHO ROČNÍKA ŠTUDENTSKEJ ARCHITEKTONICKEJ SÚŤAŽE JE ZNÁMA!

Vážení študenti, od dnešného dňa sa môžete začať oboznamovať so zadaním súťaže, ktoré spoločne vypracovali - Ing.arch. Zuzana Nádaská, PhD. a Mgr.art., Ing. Pavol Pilař, ArtD. Zadanie projektu je veľmi aktuálne. BYTOVÝ DOM - KREATIVITA VERZUS PREFABRIKÁCIA. Novinky nájdete tu a prostredníctvom distribúcie oznamov cez AIS.